The Rain Yeni Sezon Ne Zaman Gelecek?

the-rain

The Rain Yeni Sezon Ne Zaman Gelecek?

Türkiye’ de Netflix platformunda yayınlanan dizi, özellikle gençlerin epey dikkatini çekiyor. 3. Sezonunun yayınlaması bekleniyor. Oldukça beğenilen dizinin konusu kıyamet sonrası hayatta kalmayı başaran bir grup gencin hikayesini anlatıyor. 3. Sezon onayını havada kapan dizinin bölümlerinin, diğer ülkelerle aynı anda yayınlanması bekleniyor. Dizinin oyuncularında ise Alba August(Simone), Lucas Lygnnard Tønnesen(Rasmus), Mikkel Boa Folsgaard(Martin) gibi isimler bulunuyor.

Üçüncü Sezon Ne Zaman Olacak?

Maalesef üzülerek belirtiyoruz. Dizinin sıkı takipçilerine kötü bir haberimiz var ki dizinin üçüncü sezonu final sezonuymuş. Başka sezon çekilmeyecekmiş. Evet biz de duyunca yıkıldık.
Danimarka patentli dizinin neden final kararı aldığını dair henüz bir açıklama yapılmadı. Dizinin her sezonu 6 bölümden oluşuyor. Toplam iki sezonu bulunuyor. Boş vaktinizde mutlaka izlemeniz gereken dizilerden birisi.

the-rain

The Rain Konusu

Bilim kurgu ve dram hayranı iseniz bu dizi tam sizlik… Pek çok popüler diziye ev sahipliği yapan Netflix ‘in gözde dizilerinden birisi diyebiliriz. Dizinin gerçekçiliği, günümüzü yansıtan yaşam çabasıyla izleyen pek çok kişiyi hayranı bırakıyor.
Dizinin konusu ise ölümcül bir yağmurun ardından babaları tarafından güvenli sığınağa kapatılan kardeşlerin babalarını arama serüvenini anlatıyor. Yıllar sonra dışarıya çıkan kardeşlerin, bir yandan yağmura neden olan virüsle savaşması diğer yandan yağmur korkusu ile yaptıkları macera dolu arayışı anlatıyor. Bunların yanında filmdeki dostluklar, kardeşlik ve aşk dikkat çekiyor. Kıyamet ortasında yapılan fedakarlıklar insanı duygulandırıyor.
İyi bir kalbe sahip olanların yola devam edebildiği, kötü ve hilekar olanların ise yenildiği dizide, kıyamet sonrasında insanların nasıl zorluklara göğüs geldiğini görebilirsiniz. Tüm gerçekçiliği ile bize gerçekten oradaymış gibi hissettiriyor. Bilim kurguyu sonuna kadar hissedebileceğiniz diziyi mutlaka izlemelisiniz. Sizler için daha çok bilgi paylaşmaya devam edeceğiz, iyi seyirler…

Bir cevap yazın