Sefirin Kızı Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Final mi Yapacak?

Star TV’de yayınlanan ve izleyenler tarafından çok sevilen dizi, Sefirin Kızı, son olarak 15. bölüm ile ekranlara gelmişti. Ardından ülkemizde ve tüm dünyada patlak veren corona virüsü nedeniyle çekimlerine ara verilmişti. Dizinin bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı ise merak konusu. Bir diğer merak edilen konu ise Sefirin Kızı ne zaman yayınlanacak? Sefirin kızı sezon finali yapacak mı? Gelin tüm bu soruların cevabını yazımızın devamında verelim…

Sefirin Kızı Ne Zaman Yayınlanacak?

Normal zamanlarda, her haftanın ilk günü yeni bölümü yayınlanan dizinin, son bölümü 15 Mart tarihinde yayınlanmıştı. Ardından çekimine ve yayınlarına ara verilen dizi ile ilginç bir detay paylaşıldı. Mayıs ayı içerisine 4 bölümünün yayınlanacağı söylenen dizi, Sefirin kızı 19. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara bu sezon için veda edecek. Sefirin kızı dizisinin bölümlerinin tam yayın tarihleri ise henüz merak konusu.

Sefirin Kızı Uraz Kaygılaroğlu’ndan İlginç Paylaşım

Çok sevilen Sefirin Kızı dizisinin başrollerinde bildiğiniz gibi; Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu’nun yer alıyor. Sefirin Kızı dizisi ve oyuncuları “#EvdeKal” çağrılarına dikkat ettiklerini ve bu nedenle çekimlere ara verdiklerini açıklamışlardı. Sefirin Kızı dizisinde rol alan Uraz Kaygılaroğlu, kendi Instagram hesabından şu sözleri paylaştı:

“Bu musibet bitince görüşürüz. Kaçtık biz. Hadi eyvallah”

Sefirin Kızı Son Bölümde Neler Yaşanmıştı?

Gediz Sancar’ı katil olmaktan vazgeçirir ama bu sefer kendisi Akın’a olan öfkesine yenik düşer. Hep içine attığı yükler onu dağıtır ve katil olmanın eşiğine gelir.

Sancar, en büyük sınavının can almak değil can vermek olduğunu anlar. Menekşe’nin hamile olduğunu öğrenir ve kahrolur. Bu haberi Nare’ye ve Melek’e nasıl verecektir?

Menekşe konağa geri döner ve düşük tehlikesini kullanarak konak halkının üzerine kabus gibi çöker. Ama Gülsiye’nin de onun için kabus gibi planları vardır.

Nare Sancar’dan Menekşe’nin hamilelik haberini aldığında, çok büyük bir farkındalık yaşar. Kendisine, Sancar’a ve dokuz yıldır tüm yaşadıklarına ilk defa dışardan bakmayı başarır. Onların sevdası, gerçekten imkansızdır.

Bir cevap yazın