Sefirin Kızı 16.Bölüm Kıyafetleri ve Özeti

Star Tv ekranlarının bu sezon başlayan ve seyirci tarafından oldukça beğenilen dizilerinden birisi olan Sefirin Kızı korona virüs sebebiyle ara vermişti. Sevilen dizi 16.bölüm ile ekranlara dönmeye hazırlanırken dizinin yeni bölümünde giyilen kıyafetler ise oldukça merak edilmekte. Peki Sefirin Kızı 16.bölüm kıyafetleri neler? Sefirin Kızı 16.bölüm kıyafetleri..

Son bölümde neler olmuştu?

Gediz Sancar’ı katil olmaktan vazgeçirir ama bu sefer kendisi Akın’a olan öfkesine yenik düşer. Hep içine attığı yükler onu dağıtır ve katil olmanın eşiğine gelir.

Sancar, en büyük sınavının can almak değil can vermek olduğunu anlar. Menekşe’nin hamile olduğunu öğrenir ve kahrolur. Bu haberi Nare’ye ve Melek’e nasıl verecektir?

Menekşe konağa geri döner ve düşük tehlikesini kullanarak konak halkının üzerine kabus gibi çöker. Ama Gülsiye’nin de onun için kabus gibi planları vardır.

Nare Sancar’dan Menekşe’nin hamilelik haberini aldığında, çok büyük bir farkındalık yaşar. Kendisine, Sancar’a ve dokuz yıldır tüm yaşadıklarına ilk defa dışardan bakmayı başarır. Onların sevdası, gerçekten imkansızdır.

Sefirin Kızı 16.bölüm kıyafetleri

Sefirin Kızı Nare hırkası

Yeni Bölümde ☘ Nare’nin Sefirin Kızı dizisinde giydiği Hırka: H&M (stokta değil alternatifleri ekledim hikayeye) Pantolon: Mango Botlar: İlvi

Sefirin Kızı İlayda Ildır kıyafetleri

 İlayda Ildır’ın Sefirin Kızı dizisinde giydiği Elbise: @firstchanceofficial 🖤

Sefirin Kızı elvan kazak

Yeni Bölümde ☘ Elvan’ın Sefirin Kızı dizisinde giydiği Kazak: @firstchanceofficial •

Nare kırmızı sweat

Yeni Bölümde ☘ Nare’nin Sefirin Kızı dizisinde giydiği Sweatshirt : Selim Baklacı takım olarak fiyatı 658₺ Sweatshirt 339₺

Sizlerde yeni bölümde giyilen, merak ettiğiniz kıyafetlerin bulunmasını istiyorsanız yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Batuhan

Yorumları Görüntüle

  • Bu bölümde güzel kıyafetler kullanmışlar hepsini beğendim. Umarım diğer bölümlerde de böyle olur.

  • Sefirin kızında İlayda İndırn kıyafetleri çok güzel ve çok hoş duruyor

  • Sefirin kızı severek izlediğim bir dizi kıyafetlrr önce çok ilgimi çekmemişti hoşuma gitti aama

  • Bu dizi yeniden mi basliyormus? Pek sevmemiştim ama sadece bu baslayacaksa izleyeceğiz mecbur. Tv'de hiçbir şey yok çünkü.

  • Çok güzel bir dizi kara sevdadan beri Neslihan Atagül e hayranım her role çok güzel giriyor sefrin kızı diziside çok güzel ayrıca meneksedende nefret ediyorum favori çiftim Gediz&Nare inşallah bir an önce tekrar yayınlanır elbise seçimleri de çok güzel narenin üzerindeki kırmızı sweate bayıldım ilk fırsatta alicam

Son İçerikler

The New Yorker’a Göre Son 10 Yılın En İyi 27 Filmi

  The New Yorker, son 10 yılın en iyi 27 filmini derlediği bir liste yayınlandı.…

% gün önce

Servant 2. Sezon 1. Bölüm İncelemesi

Geleneksel televizyon kanalları yerini dijital platformlara bırakmış olsa da özellikle ana akım olarak nitelendirebileceğimiz ve…

% gün önce

Bonkis: Geleneksel Kalıpların Dışında

Deniz, hayalleri konusunda hayatının kırılma noktalarının birinde ve her şey yerle bir olmadan önce son…

% gün önce