Sefirin Kızı 15. Bölüm Kıyafetleri (Hepsi)

Start TV‘de 16 Aralık 2019 tarihinde yayın hayatına başlayan dizi, Sefirin Kızı, ilk bölümüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Kısa süre içerisinde çok sevilen diziyi, hayranları sosyal medya üzerinde gündem yapmaya devam ediyor. Dizi bu kadar çok sevilince, izleyenler de oyuncuların giydikleri elbiseler, kıyafetler ve aksesuarları oldukça merak etmekte. Sefirin Kızı dizisinde özellikle Nare (Neslihan Atagül) ve Sancar (Engin Akyürek)’in kıyafetleri ve kombinleri popüler. Biz de sizlere, Sefirin Kızı dizisinin 15. bölümünde giyilen kıyafetleri, elbiseler ve bazı aksesuarları toparladık ve konun ilerleyen kısımlarında markaları ve modelleri ile beraber tanıtmaya çalışacağız.

Sefirin Kızı Oyuncuları ve Yapım Ekibi

Başrollerini Neslihan Atagül (Nare) ve Engin Akyürek‘in (Sancar) paylaştığı dizide, Uraz Kaygılaroğlu ve Doğukan Polat gibi birçok ünlü yer almakta. Dizinin senaristliğini Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem yaparken, yönetmenliğini ise Emre Kabakuşak yapıyor.

Sefirin Kızı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri, Elbise Marka ve Modelleri

Sefirin Kızı dizisinde, özellikle Nare’nin son bölüm olan 15. bölümde giydiği kot pantolon, deri ceket, ayakkabı ve çizme fotoğraflarını sizlerle paylaşacağız. Yalnızca bazı ürünlerin marka ve modellerine ulaşabildik. Eğer bulamadıklarımızı bizlerle yorumda paylaşırsanız çok seviniriz.

Sefirin Kızı dizisinde Nare’nin her giydiği merak edilirken, fiziği ve güzelliğiyle hemen her giydiğini kendine yakıştırmayı başaran ünlü oyuncunun kıyafetleri:

Nare’nin Sefirin Kızı son bölümde kullandığı Gözlük markası: Moschino ve fiyatı 1.000₺’nin üzerinde.
Sefirin Kızı Gediz’in kullandığı güneş gözlüğünün markası: Hugo Boss (1121/S3XJ1590-58082333) ve fiyatı şi1.300₺ civarında.
Sefirin Kızı dizisinde 15. bölüm (30 Mart) Sancar’ın giydiği montun markası Lufian, fiyatı ise 500₺ civarında.
Nare’nin Giydiği Sweatshirt Mango marka. Fiyatı ise 189₺ civarında.
Batuhan

Son İçerikler

The New Yorker’a Göre Son 10 Yılın En İyi 27 Filmi

  The New Yorker, son 10 yılın en iyi 27 filmini derlediği bir liste yayınlandı.…

% gün önce

Servant 2. Sezon 1. Bölüm İncelemesi

Geleneksel televizyon kanalları yerini dijital platformlara bırakmış olsa da özellikle ana akım olarak nitelendirebileceğimiz ve…

% gün önce

Bonkis: Geleneksel Kalıpların Dışında

Deniz, hayalleri konusunda hayatının kırılma noktalarının birinde ve her şey yerle bir olmadan önce son…

% gün önce