Prison Break 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Efsane suç ve aksiyon dizisi Prison Break, 2005-2009 yıllarında yayınlanan ilk dört sezonu ile izleyicilerin aklında büyük bir yer edinmişti. İzleyicilere, dizinin dördüncü sezonunda bitmiş gibi gösterilsede, 2017’de ani bir şekilde farklı bir hikaye anlatma vaadi ile ekranlara dönüş yapmıştı. Yıllar sonra gelen beşinci sezon izleyicileri mutlu ettği gibi birde altıncı sezon içinde müjde verilmişti fakat ne zaman olduğu açıklanmamıştı.

Prision Break 6. Sezon Yayınlanacak mı?

Zaman içinde çok kez altıncı sezon ertlendi. Dizinin yapımcısı Paul Scheuring Twitter hesabından birkaç bölümün tamamlandığını söylemişti ve yıldız oyunculardan Dominic Purcell ise sosyal medya hesapları üzerinden yeni sezon ile ilgili heyecan verici paylaşımlar yapmıştı.

Prision Break 6. Sezon Çıkacak mı?

6.sezonun en büyük problemlerinden biride dizinin Fox şiketi bünyesinde olması, çünkü Fox şirketi geçtiğimiz dönemde Disney tarafından satın alındı ve bir çok dizinin yapımı ve yeni sezonlarında büyük değişiklikler yapıldı.

Prision Break 6. Sezon Hakkında Önemli İpucu

İzleyicileri yakın dönemde en heyecanlandıran haber ise dizinin  efsane karakteri Michael Scofield’ı canladıran Wentworth Miller’ın İnstagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımıydı. Miller bir hayranının “6. sezon ne zaman gelcek?” sorusuna şöyle cevap verdi;

“Heyecanınızdan ötürü minnettarım.
Yeni bir sezon yapılacak mı veya ne zaman yapılacak hiçbir fikrim yok, ben bu görüşmelere dahil değilim.
Televizyon dizileri biraz zaman alır; üret, kurgula yayınla. Bu yüzden…
Bana göre 2020’de 6. sezonun çıkması pek olası görünmüyor.
Yanılıyor olabilirim.”

Wentworth Miller’ın sosyal medyayı fazla kullanmaması ve zaman zaman hesaplarını kapatıyordu, açtığında da sadece sanatsal içerikler paylaşıyordu ama şimdi 6.sezon ile ilgili bu paylaşımı izleyicileri heyecanlandırdı.

Buğrahan KÖK

Son İçerikler

The New Yorker’a Göre Son 10 Yılın En İyi 27 Filmi

  The New Yorker, son 10 yılın en iyi 27 filmini derlediği bir liste yayınlandı.…

% gün önce

Servant 2. Sezon 1. Bölüm İncelemesi

Geleneksel televizyon kanalları yerini dijital platformlara bırakmış olsa da özellikle ana akım olarak nitelendirebileceğimiz ve…

% gün önce

Bonkis: Geleneksel Kalıpların Dışında

Deniz, hayalleri konusunda hayatının kırılma noktalarının birinde ve her şey yerle bir olmadan önce son…

% gün önce