Netflix’in Yeni Dizisi “Space Force” Ne Zaman Yayınlanacak ?

Space Force (Uzay Kuvvetleri) Dizi Konusu

Dört yıldızlı bir general,  Amerikan ordusunun en yeni departmanı olan Uzay Kuvvetlerini göreve hazırlamak üzere isteksizce eksantrik bir bilim insanıyla iş birliği yapar. Bilim insanları, Beyaz Saray’dan gelen beklenmedik bir emir ile aya gidip orada hakimiyet kurmak üzere harekete geçer. fakat işler pekte yolunda gitmez ve generalin beceriksizlikleri Uzay kuvvetlerinin kısa tarihinin en büyük fiyaskosu olma yolunda hızla ilerlemektedir.  Aynı zamandan Amerika Birleşik Devletleri’nin yeni ordusu olan “Uzay Kuvvetleri” ile dalga geçildiği hakkında görüşler bulunmaktadır.

Space Force (Uzay Kuvvetleri) Oyuncuları

Steve Carell, John Malkovich, Ben Schwartz, Diana Silvers, Tawny Newsome, Jimmy O. Yang, Don Lake, Lisa Kudrow, Fred Willard, Spencer House, Owen Daniels, Hector Duran, Chris Gethard, Aparna Nancherla

Yeni Netflix Dizisi “Space Force” ne zaman yayınlanacak ?

Netflix’in merakla beklenen yeni dizisi “Space Force” yayın tarihi sonunda açıklandı. Space Force Greg Daniels ve Steve Carell tarafından yaratılan ve Carell, John Malkovich, Ben Schwartz, Diana Silvers ve Tawny Newsome’un oynadığı bir Amerikan komedi dizisidir. Dizinin 29 mayıs 2020 tarihinde Netflix üzerinden yayınlanacağı duyuruldu.

Space Force (Uzay Kuvvetleri) Fragmanları

Bir cevap yazın