Into the Night dizisi 2.sezon gelecek mi?

Netflix yapımlarına hızlı bir şekilde devam ediyor. Daha öncelerde çekilmiş ve yayınlanmayı bekleyen Into the Night dizisi ilk sezonu ile Netflixde yayınlandı. Peki dizi konusu nedir? Dizide kimler oynuyor? Dizi ilk sezonunun ardından yeni sezon onayı aldı. mı? Into the Night dizisi 2.sezon gelecek mi? İşte detaylar ve daha fazlası dizifilmgunlugu.com adresinde…

Into the Night (Netflix)

Into the Night Dizi Konusu

Güneşin gizemli bir biçimde karşısına çıkan bütün şeyleri ortadan kaldırmaya başlayan brüksel’den hayavalanan bir gece uçağının yolcularının ve tüm ekibin hiç durmadan batıya ve karanlığa doğru uçmaya başlamasını konu edinen filmin ilk sezonunun bölümleri 35-41 dakika arasında çeşitlilik göstermekte ve toplamda 6 bölümden oluşmakta.

Into the Night Dizisi 2. Sezon Onayı Aldı mı?

Dizinin ilk sezonu kısa süre içerisinde yayınlandı. Türkiye de ise izleyiciler dizinin yeni sezonunun gelip gelmeyeceğini şimdiden araştırmak istemekte. Dizi mini bölümlerden oluşan bir şekilde yayınlandı ve sürükleyici hikayesi ile birlikte birçok izleyici de kendi tarafına çekti.

İnto the Night dizisi Netflix üzerinden yeni sezon onayını aldı ve kısa süre içerisinde yeni sezon çekimlerine başlanacak. Yani Into the Night 2. sezon ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabı henüz net değil.

Into the Night Dizi Oyuncuları

Pauline Etienne (Sylvie), Stefano Cassetti (Terenzio), Laurent Capellatue (Mathieu), Mehmet Kurtuluş (Ayaz), Jan Bijvoet (Rik), Babetida Sadio (Laura), Ksawery Szlenkier (Jakub), Regina Bikkinina (Zara), Vincent Londez (Horst), Nabil Mallat (Osman), Alba Gaia Bellugi (Ines), Showrunner: Jason George ile Tomek Baginski (The Witcher, The Cathedral) gibi ünlü isimler de dizi de yer almaktadır.

Into the Night Ayaz (Mehmet Kurtuluş) Kimdir?

Mehmet Kurtuluş 27 Nisan 1972’de Uşak şehrinde doğmuştur. Fakat ailesinin iş için Almanya’ya göçmesi nedeniyle 1 buçuk yaşında Almanya’ya gitmiştir. Lise yıllarında tiyatro ile tanışmasıyla hayatı tam anlamıyla değişmiş ve önüne farklı kapılar açılmış. 2000’li yıllarda ise yönetmen “Fatih Akın” ile tanışmasıyla kendini birden sinemanın tam da göbeğinde buluvermiş. Yaşı 48, boyu 1,82 olan oyuncunun daha çok başarılı projelerde görüleceği düşünülmekte ve merakla bekleniyor. 

Into the Night Dizi Bölümleri

Bölüm: “Sylvie” (41 dakika)
Bölüm: “Jakub” (38 dakika)
Bölüm: “Mathieu” (35 dakika)
Bölüm: “Ayaz” (37 dakika)
Bölüm: “Rik” (37 dakika)
Bölüm: “Terenzio” (37 dakika)

“Into the Night dizisi 2.sezon gelecek mi?” üzerine 6 yorum.

  1. Bu dizi çok güzel ama keşke 6 bölümden fazla olsa 2.sezomu bekliyorum artık

  2. İnto The night filmi bence çok güzel ve sürükleyici bir film.2.sezon bence kesinlikle çekilmeli herkes bu diziyi bekliyor hemen 2.sezon çekilirse reyting rekoru kirabilir sizde 1.sezonu izlemelisiniz

  3. Yeni sezon onayı almasına çok sevindim. Kaliteli bir yap. Umarım 2. Sezonu da aynı keyifte olur.

  4. into the night nezaman gelecek onu anlatıyo Çok güzel tavsiye ederim mükemmel bir site

Bir cevap yazın