EN İYİ AKSİYON FİLMLERİ-2020

EN İYİ AKSİYON FİLMLERİ

En İyi Aksiyon Filmleri konusunu sizler için araştırdık. IMBD puanlarını da ekleyerek kafanızda fikir oluşturmaya çalıştık.

Aksiyon Filmi Nedir?
Aksiyon filmi bir ya da daha fazla kahramanın genellikle ayrıntılı dövüşlerini, heyecanlı ve çılgın kovalamaca sahneleri içeren bir film türüdür.

The Gentlemen (2019) IMDb: 8.0

Filmde, Mickey Person ismindeki büyük suç imparatorluğunun lideridir. Londra’da yürüttüğü işleri devredip Amerika’ya yerleşmek istemektedir ama onu bekleyenlerden habersizdir.

Extraction (2020) IMDb: 7.0

Son yıllarda aksiyon filmlerinin bir çoğunun önüne geçen Extraction filmi Hindistan’da geçen büyük bir suç baronu hapistedir ve oğlu düşmanları tarafından kaçırılmıştır. Çocuğu kurtarmak için Tyler elinden gelenin fazlasını yapmak zorunda kalacaktır ve yapmaktadır.

The Accountant (2016) IMDb: 7.3

Başrollerinde Ben Affleck, Anna Kendrick, J.K Simmons ve Jon Bernthal’ın yer aldığı film son zamanların en başarılı aksiyon filmlerinden olmuştur. The Accountant, sayılarla arası mükemmel olan Christian Wolff’un hayatını izleyicilere sunmaktadır.

American Made (2017) IMDb: 7.1

1980’lerde uyuşturucu kaçakçılığı yaparken yakalanan ve daha sonra CIA yetkililerince işbirliği içerisine giren bir pilotun hikayesini anlatan filmdir. Evde vakit geçirirken izlenebilecek filmler arasındadır.

Ford v Ferrari (2019) – IMDB: 8.3

2019 yapımı Filmde, FORT markasının Ferrari markası kadar hızlı bir araç üretme hikayesini konu ediniyor. 1966 yılında düzenlenen Le Mans 24 Saat Yarışı’nın gerçek hikayesini anlatmaktadır

Bir cevap yazın