En İyi 5 Romantik Komedi Filmi Önerisi

En İyi 5 Romantik Komedi Filmi

Sevgiliniz ya da arkadaşlarınızla evde toplanıp ne yapsak diye mi düşünüyorsunuz? O zaman sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi romantik komedi filmlerini izlemeye ne dersiniz? Hem hep birlikte vakit geçirirken sıkılmayacak hem de eğlenebileceksiniz.

İşte bahsettiğimiz o romantik komedi filmlerinden bazıları:

1. 50 FIRST DATES (50 İLK ÖPÜCÜK)


Başrollerini Adam Sandler ve Drew Barrymore’un paylaştığı film, her sabah uyandığında bir önceki günü hatırlamayan Lucy ve her sabah onu kendine aşık etmeye çalışan Henry’nin hikayesini anlatmaktadır.

2. AŞKIN 500 GÜNÜ


Aşkın gerçekten var olduğuna inanmayan bir kadın ve ona aşık bir adamın öyküsüne ne dersiniz? Kesinlikle bu filmi izlemelisiniz.

3. KADIN AKLI ERKEK AKLI


Bir sabah programı yapımcısı olan Abby, program sunuculuğu için işe alınan ve mübalağa seven bir tip olan Mike’ın işe başlamasıyla keyfi bozulur.
İki farklı karakterin ilişkiler üzerine bir anlaşarak bir orta yol bulmaları gerekmektedir ve bir anlaşma yapmaya karar verirler. İzleyenleri pişman etmeyecek eğlenceli bir filmdir.

4. NOT: SENİ SEVİYORUM


Kocasını deli gibi seven bir kadının, eşinin çok kötü bir hastalığa yakalandığını öğrenmesi ve eşinin onun için yazdığı mektuplar… İzlerken sizi bir yandan da duygulandıracak bir film.

5. NOT DEFTERİ


Film yaşlı insanların bakımı için yapılmış bir huzurevinde yaşayan ve çevresindeki insanlar tarafından ‘Duke’ diye bilinen yaşlı bir adamın sararmış bir not defterinde yazılı olan bir aşk hikayesini anlatmasıyla başlar. Bu hikaye iki gencin aralarındaki sınıf farklılığına rağmen birbirlerine duydukları bir aşkın hikayesidir.

 

Bir cevap yazın