Eltilerin Savaşı Netflix’e Geldi mi?

Gupse Özay’ın başrollüğünü yaptığı yerli filmlerinden birisi olan Eltilerin Savaşı, 2020 yılında vizyona girmiş ve kısa sürede gişeleri doldurarark büyük bir başarıya imza atmıştı. Çok kısa bir süre içerisinde 3 milyon gibi önemli bir gişe başarısı ile gelir elde eden film, izleyicilerin beğenilerini de toplamıştı. Geçtiğimiz günlerde duyurulan Eltilerin Savaşı filminin Netflix ekranlarına yayınlanacağı bilgisi, filmi sinemada izlemeyen izleyicilerin ilgisini çekti. Peki Eltilerin Savaşı hangi tarihte ve ne zaman Netflix’de yayınlanacak? Bu sorunun cevabı ve çok daha fazlası dizifilmgunlugu.com farkıyla konumuzun devamında yer alıyor…

Eltilerin Savaşı Film Konusu

Eltilerin Savaşı, iki elti olan Sultan ve Gizem içinde yaşanmış olan tatlı çekişmelere, bitmek bilmeyen rekabete odaklanıyor. Gizem ve Sultan elti olan iki genç hanımdır. İkili arasında yaşanan minik atışmalar bir süre sonrasında yerini tatlı bir rekabete bırakır.

Birbirlerinin yapmış olduklarından geri kalmayan eltiler, kendilerini keyifli bir savaşın içinde bulur. Kardeş olan Selim ve Fatih de bir süre sonrasında eşleri arasında yaşanmış olan bu rekabet rüzgarına kapılır. Sosyal medyaya düşkünlükleri ile malum Gizem ve Sultan’ın evlilik hayatlarına odaklanılan filmde, iki eltinin yarış içindeyken Selim ve Fatih’i nasıl etkiledikleri de gözler önüne seriliyor. Yönetmen koltuğunda onur Bilgetay’ın oturduğu filmin senaryosunu, başrolde de yer edinen Gupse Özay kaleme alıyor. Filmin kadrosunda Özay’a, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu eşlik ediyor.

Eltilerin Savaşı Filmi Ne Kadar İzlendi?

Gupse Özay’ın senaryosunu yazdığı ve başrollüğünü yaptığı, yanında bir çok tanınmış oyuncu ile çekilen ve visyona giren Eltilerin Savaşı filmi, 7 haftalık vizyon sürecinde ciddi bir seyirci ve hasılat kazandı. Bu rakamlar, Türkiye’deki ortalama bir vizyon filminin rakamlarından oldukça yüksek.

ÜlkeSüreSeyirciHasılat
Türkiye7 Hafta3.628.81463.408.679,00 ₺

Eltilerin Savaşı Filmi Netflix Ne Zaman Gelecek?

Kısa süre içerisinde bir fenomen haline gelen ve izleyicilerin yoğun ilgisi altında olan film çok kısa bir süre içerisinde, Netflix üzerinden izlenebilir hale gelecek. Geçtiğimiz günlerde Survivor 2020’de de reklamı yapılan film, yapılan planlara göre Mayıs ayı sonu ya da Haziran ayı başlarında Netflix üzerinden erişilebilir olacak.

“Eltilerin Savaşı Netflix’e Geldi mi?” üzerine 5 yorum.

  1. İlk kez duydum bu filmi. Gupse ozay’i çok beğenirim. Eğer o oynuyorsa izlemeyi düşünebilirim.

  2. Bir önce gelse keşke netflix’e. Merak ettiğim yapımlardan. Güzel bir durum komedisi ne benziyor.

  3. Yeni duydum bu filmi birgün göz gezdireceğim inşallah güzeldir film kalmadı izleyecek

Bir cevap yazın