Élite 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Élite Onay Aldı mı?

Netflix’in İspanya’daki orijinal yapımlı dizilerinden biri olan dizi Élite, yayınlanan ilk 3 sezonu ile oldukça sevildiğini ve başarılı olduğunu herkese kanıtlamıştı. Élite dizisinin son sezonunun da yayınlanmasının ardından, kısa bir süre içerisinde takipçilerinden oldukça fazla “Élite 4. sezon ne zaman yayınlanacak?”, “Élite 4. sezon onayını aldı mı?” gibi sorulara maruz kalan dizi yapımcıları ve Netflix tarafından bir açıklama geldi. Peki Élite 4. sezon onayını aldı mı, gelin haberimizin devamında bu sorulara yanıt verelim.

Élite Dizisi Hakkında

Dizinin yaratıcılarından Carlos Montero ve Darío Madrona, daha önce yayınlanan “Little Liars” ve “Gossip Girl” gibi özellikle gençlerin beğenisini toplayan ve izleyiciler tarafından fenomen haline helen dizilerin hikayesini andıran bir hikaye hazırlamayı başarmış ve Élite dizisinin de oldukça beğenilmesini sağlamışlar. Dizinin ilk bölümü 2018 yılında yine Netflix üzerinden yayınlanmıştı ve gelecek 4. sezon da yine Netflix üzerinden yayınlanacak.

Élite Dizi Özeti ve Konusu

Dizinin ilk sezonunda, İspanya’nın en zengin kişilerinin çocuklarının gittiği bir okula, durumları pek iyi olmayan ve işçi ailelerden gelen 3 gencin bu gözde okula kayıt olmalarından sonra, mevcut öğrenciler ile bu 3 genç arasında geçen çatışmalar ve okulda işlenen bir cinayet ele alınmıştı. Beğeni toplayan ilk sezonun ardından, ikinci sezonda da, bu cinayeti kimin işlediğinin ortaya çıkması ve dizideki bir başka karakterin ortadan kaybolması gibi konular işlenmişti.

Büyük beğeni toplayan dizi, geçtiğimi Mart ayında yayınlanan 3. sezonunda da, yeni bir cinayeti ve bu cinayeti işleten katilin iç çatışmalarını ele almış, aynı zamanda karakterlerin hayatlarındaki köklü değişiklikleri izleyiciye yansıtmaya çalışmıştı. Sezon sonunda Samuel, Guzmán, Ander ve Rebeca, aldıkları cezadan dolayı bir sene daha okulda kalırken; Lu, Nadia ve Carla ise yurt dışında üniversiteye giderek hayatlarına yeni bir yön vermişti.

Élite ve Aşk 101 Dizi Benzerliği

Yakın zamanda ülkemizde yayınlanan ve çok sevilen Netflix dizisi Aşk 101, içerik ve hikaye anlamında, bir başka Netflix dizisi olan Élite‘in yerli bir uyarlaması niteliğinde. Dolayısı ile iki dizi arasındaki benzerlik dikkat çekmekte.

Élite 4. Sezon Yayınlanacak mı?

Son sezonun son bölümünde, gelecek sezonlar için herhangi bir ipucu ya da açık kapı bırakmayan dizinin, yeni sezonlarının gelme olasılığı merak uyandırmıştı. Netflix, diziye olan yoğun ilgiye olumlu bir cevap verdi ve Élite 4. sezon onayını verdi. Böylece, Élite 4. sezon onay aldı mı sorularına sevindirici bir yanıt vermiş oldu.

Élite 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

4. sezon için onayı verilen dizinin, ne zaman çekimlerine başlayacağı ise şimdilik merak konusu. Dolayısı ile son edinilen bilgilere göre, “Élite 4. sezon ne zaman yayınlanacak?” sorularına henüz bir yanıt bulamadık.

Élite 4. Sezon Kadrosu Değişti mi?

Yeni sezon fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Yayınlanan bu fragmandan anlayabildiğimiz üzere Itzán Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Omar Ayuso, Georgina Amorós ve Claudia Salas, dizinin ilk üç sezonunda olduğu gibi 4. sezon kadrosunda da görev almaya devam edecek. Dizide canlandırdıkları karakterlerin farklı bir ülkeye gitmesinden dolayı Ester Expósito, Mina El Hammani ve Danna Paola ile beraber Álvaro Rico ve Jorge López, 4. sezonda dizide yer almayacak.

Élite 4. Sezon Fragman

Covid-19 sebebiyle, yakın zamanda fragman ya da izleyicisine mesaj göndermek maksadıyla çekilen tüm videoların, evlerden bireysel olarak çekildiğini görmeye alışmıştık. Élite 4. sezon fragmanı da, oyuncuların evden çektiği kısa selfie videolardan oluşmakta. Keyifli seyirler dileriz…

Bir cevap yazın