“Dead to Me” Sezon 2: Netflix Çıkış Tarihi ve Bilmeniz Gereken Her Şey

dead to me ne zaman çıkacak

Dead to Me dizisi ülkemizde de çok izlenenler arasında yerini aldı. Dizinin 1. sezonu çok dikkat çekmişti. Acaba yeni sezonu da bu kadar dikkat çekici ve heyecanlı olacak mı?

Dead to Me 2. sezonu 2020 Yılı Mayıs ayının 8. gününde gelecek. 8 Mayıs 2020’de ikinci sezon yayınlanacak. Bu yazımızda 2. sezonda neler olacak, izleyiciyi neler bekliyor, bilmeniz gereken her şeyi dizifilmgunlugu.com olarak sizle buluşturacağız.

Dead to Me Dizisi Konusu

Dizinin konusuna değinerek yazımızda başlayalım, Netflix’e Grace ve Frankie, Sevgili Beyaz İnsanlar, Kolejdeki Dostlar ve She’s Gotta Have It gibi şeylerle birlikte oturmak için geliyor. Son zamanlarda kocalarını ve kederle başa çıkma süreçlerini kaybeden iki kadın hakkında olgun bir komedi. Şimdi diziyi gördüyseniz, bugüne kadar gördüğümüz en iyi uçurumların bazıları da dahil olmak üzere yol boyunca çok sayıda bükülme ve olaylı dönüşler yaptığını anlayacaksınız.

Dead to Me 1. Sezon, Nisan 2018’de ilan edildi ve 3 Mayıs 2019’da Netflix’e geldi.

Deat to Me 2. sezon Onayı Aldı Mı?

Resmi sezon onayı: Onaylandı (Son güncelleme: 04/06/2019)

Netflix yakın zamanda en popüler komedi şovlarından birini hazırladıktan sonra, Santa Clarita Diet birçok hayranı Dead to Me’nin geleceği için korktu. Netflix’in başka bir sezon için Dead to Me’yi gerçekten yenilediğini doğrulayabildiğimiz için bu endişelere gerek yok. Bu, dizinin hem hayranlar hem de eleştirmenler arasında bu kadar kısa bir sürede ne kadar popüler hale geldiğini düşünmek sürpriz değil. Aslında, dizi çok popülerdi, ilk ayda 30 milyon kişi izledi. Buna ek olarak, seri zaten kemerinin altında primetime Emmy adaylığı olan bir ödülünü kendine kazandırdı.

Dead to Me 2. sezonda izleyicileri ne bekliyor?

Bustle’ın dediği gibi, ilk sezon boyunca özellikle Judy’nin kişiliğinin sürekli olarak uçmasıyla birçok bükülme ve dönüş var.

Buna rağmen, sezon 1 hikayesini güzel bir şekilde tamamladı, ancak bu daha fazla keşfedilemeyeceği anlamına gelmiyor. Bir Redditor’un dediği gibi, daha çok “kurtuluşa ve yanlış yaptığınız biriyle değişiklik yapmaya” odaklanabiliyordu.

Bir Reddit’in serinin The Great Gatsby ile nasıl bir ilişkisi olduğu hakkında bir teorisi bile vardı.

Dead to Me 2. sezonda kaç bölüm olacak?

Sezon 1’deki gibi, sezon 2’de de 10 bölüm olacak.

Netflix, yeni sezondan, polisin çiftin kuyruğunda sıcak olduğunu ancak ilişkilerinin her zamankinden daha güçlü olduğunu gösteren büyük bir seri yeni üretim fotoğrafı yayınladı.

dead to me 2. sezon
dead to me 2. sezon07

““Dead to Me” Sezon 2: Netflix Çıkış Tarihi ve Bilmeniz Gereken Her Şey” üzerine 6 yorum.

  1. Dead to Me dizisini severek izliyorum. Ne zaman çıkıp çıkmayacağını bu site sayesinde öğrendim teşekkür ederim

  2. Çok güzel dizi arkadaşlar tavisye ederim. İlk sezonu izledim. 2. Sezonu heyecanla bekliyoruz.

  3. Daha hiç izlemedim ama adını çok duyduğum filmlerden bir gün kısmet olursa izleyeceğim

  4. Çok güzel bir film severek izliyorum Diğer Sezonlarınıda Sabırsızlıkla bekliyorum Mutlaka izlemenizi tavsiye ederim

Bir cevap yazın