En İyi Netflix Dizileri 2020

En İyi Netflix Dizileri 2020

Dizi severlerin merakla beklediği “En İyi Netflix Dizileri 2020” konusunu sizler için araştırıp hazırladık. İşte 2020’nin en iyileri:
The Breaking Bad (IMBD: 9.5)
IMBD’nin en iyileri arasında yer alan dizi, 50 yaşında bir kimya öğretmeninin maddi ihtiyaçlar yüzünden New Mexico’nun uyuşturucu imparatoruna dönüşümünü konu alır.

Our Planet (IMBD: 9.3)

IMBD’nin yine yüksek puan verdiği dizi, doğanın güzelliklerini ve insanın doğaya verdiği zararı konu alan doğa ve hayvan belgesel serisidir. Tek sezondur ve 8 bölümden oluşur. Bu sayede herkes hemen izleyip bitirebiliyor.

Rick And Morty (IMBD: 9.2)

4 sezondan oluşan bu çizgidizi Rick ve onun torunu Morthy’nin maceralarını ve komik hikayelerini konu edinmektedir.

Sherlock (IMBD:9.1)

Sir Arthur Conan Doyle’ın yaratıcı kitabından uyarlanan bir dizidir. Sherlock hikayelerini duymayanımız yoktur. 4 sezondan oluşan dizi toplamda 13 bölümdür ve bölüm sayısı az olduğu için herkes 5. Sezonun gelmesini merakla beklemektedir.

When They See Us (IMBD: 9.0)

Gerçek bir hayattan uyarlanmış dizide beş gencin bir kadına cinsel saldırıda bulunmasını konu alıyor. Dizimiz dört bölümden oluşan küçük ama çok etkileyici bir dizidir.

Narcos ve Narcos Mexico (IMBD: 8.8)

Gerçek bir kişiden alıntılanan dizide Pablo Escobarın hayatını konu alıyor. Sezonları insanları hayrete çevirecek kadar kaliteli konuları kapsıyor.

Bir cevap yazın